חדש על המדף – מדריך מטרופוליס לטביליסי

משני צדי הנהר, בבניינים ישנים ומתפוררים או באחוזות פאר, מתגוררים תושבי טביליסי. חלקם מעולם לא עזבו את עיר הולדתם, חלקם שוכנעו לחזור אליה על מנת לעזור למולדתם כשזכתה בעצמאות לפני קצת יותר מעשרים שנה. חלקם מוקירים כל פיסה בהיסטוריה המורכבת של עמם, לחלקם יש ביקורת רבה כלפי המאורעות הקשים שעברה ארצם, אבל כולם מעריכים את התרבות, את היופי ואת הייחוד שישנם באחת הערים העתיקות בעולם.

טביליסי היא לא עיר רק למי שמחפש סקי בזול או להמר בבתי קזינו. טביליסי משלבת נופים מדהימים, היסטוריה מרתקת, אדריכלות מודרנית ועתיקה, מסעדות שחיתות לצד מסעדות גורמה ומלונות בוטיק מפנקים.

מצד אחד סגנון של מזרח ומערב. בתי עץ אסיאתיים – רובעים שלמים, סמטאות קטנות עם בתי מסחר של שטיחים ובתי קפה שחלפו בם שיירות הגמלים לאורך דרך המשי, מצד אחר בנייה רוסית מאסיבית – ארט דקו של ימי הצאר לצד בנייני ציבור סובייטיים ענקי מימד. ומעל כל זה הבנייה החדשה של השנים האחרונות.

במדריך מטרופוליס טביליסי תמצאו את כל המידע הנחוץ למטייל בטביליסי, כולל מחוז קאחתי, מצחטה וכביש חוצה קווקז.
החל מרקע היסטורי קצר, כדי שתדעו לאן הגעתם ותיכנסו לאווירה, מידע טכני ובסיסי למטייל בטביליסי, וכל המידע שצריך לדעת על כל מה שתראו ולאן כדאי ללכת. וגם מפות התמצאות. מדריך מושלם למבקר ולמתעניין באזור.